Відвідувачам
Вченим
    наукова тематика
    заходи та семінари
    виконані програми
    результати впровадження
    анонси та новини
    аpхів новин
    електрона бібліотека
    дайджест
    аспірантура
    видання

Педагогам та психологам
    семінари та тренінги
    методичне забезпечення

Батькам
    семінари та тренінги
    консалтинговий центр
    література
    перелік базових шкіл
    регіональна система
    МАН

 Документи ІОД
 наукова тематика
 Методичне забезпечення
Опитування
На ваш погляд обдарованість дитини - це вроджена характеристика чи набута?

вроджена (генетично закладена)
більше вроджена, ніж набута
однаково
більш набута ніж вроджена
набута (розвинулась в процесі життя)
Для участі в опитуваннях Ви повинні увійти або зареєструватися
Нові документи
Положення ...
Положення ...
Інформацій...
Колективни...
Положення ...
Институт педагогики НАПН України
Кабінет психолого-педагогичного консультування
Відділ проектування розвитку обдарованості
Тренінг-центр Дельта
Інститут аеронавігації
Тренінг-центр Дельта
Всеукраїнський конкурс загальноосвітніх навчальних закладів по роботі з обдарованими дітьми "Школа – джерело талантів"

Інститут обдарованої дитини НАПН України започатковує Всеукраїнський конкурс для середніх навчальних закладів  з метою вивчення стану роботи з обдарованою та талановитою молоддю України.

Останні новини
ICYS - 2014 19.04.2015

Інститут обдарованої дитини НАПН України спільно з Національним центром «Мала академія наук України» оголошують про початок кампанії «ICYS–2015» та розпочинають  національний етап Міжнародної конференції «ICYS–2015», відбірково-тренувальні збори – «ICYS–Україна».

Цього року конференція відбудеться в м. Ізмір, Туреччина

Всеукраїнський конкурс загальноосвітніх навчальних закладів по роботі з обдарованими дітьми "Школа – джерело талантів" 12.11.2014

Інститут обдарованої дитини НАПН України започатковує Всеукраїнський конкурс для середніх навчальних закладів  з метою вивчення стану роботи з обдарованою та талановитою молоддю України.

Оголошення щодо ліцензування 01.11.2014

Інститут обдарованої дитини НАПН України повідомляє, що розпочинає ліцензування освітньої діяльності з надання освітньої послуги підвищення кваліфікації освітньо-кваліфікаційних рівнів педагогічних, науково-педагогічних працівників та керівників загальноосвітніх, позашкільних та дошкільних навчальних закладів освіти з галузі знань 0101 «Педагогічна освіта».

Науковий підхід до сучасного дошкілля 30.09.2014

30 вересня 2014 року в м. Києві в рамках Всеукраїнського Дня дошкілля відбувся спільний науково-практичний захід. Інститут обдарованої дитини НАПН України виступив партнером Державного вищого навчального закладу «Університет менеджменту освіти» у проведенні науково-практичного вебінару «Інноваційні форми розвитку професійної компетентності працівника дошкільної освіти в умовах єдиного інформаційно-освітнього середовища».

Обдаровані дошкільники 15.05.2014

15 – 16 травня 2014 р. у м. Києві Інститутом обдарованої дитини НАПН України спільно з Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України та Управлінням освіти Ялтинської міської ради булла проведена III Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Проблеми діагностики та проектування розвитку обдарованості дошкільників».

Заходи
Круглий стіл (Київ) 17.02.2015

17 лютого 2015 р. Інститут обдарованої дитини НАПН України запрошує взяти участь у засіданні круглого столу «Cоціально-психологічні та особистісні чинники розвитку естетичної та творчої обдарованості школяра».

Семінар (м.Яремче) 27.02.2015

27 лютого - 6 березня 2015 р. Інститут обдарованої дитини НАПН України запрошує взяти участь у науково-практичному семінарі "Розвиток особистості обдарованого учня засобами соціально-педагогічного проектування в системі освіти та родини".

Звітна конференція Інституту 27.03.2015

УВАГА! 27 березня 2015 року відбудеться Звітна наукова конференція Інституту обдарованої дитини НАПН України за 2014 рік.