Відвідувачам
Вченим
    наукова тематика
    заходи та семінари
    виконані програми
    результати впровадження
    анонси та новини
    аpхів новин
    електрона бібліотека
    дайджест
    аспірантура
    видання

Педагогам та психологам
    семінари та тренінги
    методичне забезпечення

Батькам
    семінари та тренінги
    консалтинговий центр
    література
    перелік базових шкіл
    регіональна система
    МАН

 Документи ІОД
 наукова тематика
 Методичне забезпечення
Опитування
На ваш погляд обдарованість дитини - це вроджена характеристика чи набута?

вроджена (генетично закладена)
більше вроджена, ніж набута
однаково
більш набута ніж вроджена
набута (розвинулась в процесі життя)
Для участі в опитуваннях Ви повинні увійти або зареєструватися
Нові документи
Положення ...
Положення ...
Інформацій...
Колективни...
Положення ...
Тренінг-центр Дельта
Інститут аеронавігації
ІІІ Всеукраїнський конкурс «Творчий учитель – обдарований учень»

Інститут обдарованої дитини НАПН України закінчив прийом заявок на участь у ІІІ-ому Всеукраїнському та I Міжнародному конкурсі «Творчий учитель – обдарований учень».

УВАГА!!! ШАНОВНІ  КОЛЕГИ! 

Інститут обдарованої дитини НАПН України запрошує долучитись до участі у громадському обговоренні конкурсних робіт ІІІ Всеукраїнського та I Міжнародного конкурсу «Творчий учитель – обдарований учень».

Останні новини
Виставка-фестиваль "Обдаровані діти України" 04.03.2014

Шановні колеги, освітяне, учасники та зацікавлені особи!

Багато років поспіль, до Міжнародного дня захисту дітей Інститут обдарованої дитини НАПН України, за підтримки вищих та фахових установ держави, організовує та проводить Всеукраїнську виставку-фестиваль «Обдаровані діти України».

 

Креатив, технології та юні дослідники 19.02.2014

19 лютого 2014 року у приміщенні Державного політехнічного музею при НТУУ КПI пройшов круглий стіл «Моделі креативного середовища підготовки обдарованих дітей до дослідницької діяльності з використанням мережевих технологій», присвячений 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка.

Передплата фахового видання 08.02.2014

Інститут обдарованої дитини НАПН України оголошує про передплату фахового щомісячного науково-методичного журналу з педагогіки «Освіта та розвиток обдарованої особистості».

Юні дослідники презентували свої винаходи підприємцям 26.11.2013

26 листопада 2013 року в рамках круглого столу «Від теорії до практики: бізнес, наука, освіта» відбулася перша зустріч юних дослідників підприємців та науковців. Цей захід організовано Українським союзом промисловців та підприємців, Національним центром «Мала Академія наук України» та Інститутом обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України. Детальніше

Феномен дослідницької діяльності 21.11.2013

21 листопада 2013 року у конференц-залі Президії Національної академії педагогічних наук України відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Дослідницький компонент у діяльності загальноосвітніх навчальних закладів та позашкільних закладів освіти: ретроспектива і перспектива». Детальніше

Заходи
Конференція (м.Кривий Ріг) 24.04.2014

24 - 25 квітня 2014 р. Інститут обдарованої дитини НАПН України запрошує взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції "Креативний розвиток і соціальна адаптація обдарованих дітей і молоді", яка відбудеться у м. Кривий Ріг.

Конференція (м.Київ) 15.05.2014

15 - 16 травня 2014 р. Інститут обдарованої дитини НАПН України запрошує взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Проблеми діагностики та проектування розвитку обдарованості дошкільників».

Семінар (м.Бердянск) 01.07.2014

1-13 липня 2014 р. Інститут обдарованої дитини НАПН України запрошує взяти участь у науково-практичному семінарі "Соціально-педагогічне проектування особистісного та соціального розвитку учня".