Відвідувачам
Вченим
    наукова тематика
    заходи та семінари
    виконані програми
    результати впровадження
    анонси та новини
    аpхів новин
    електрона бібліотека
    дайджест
    аспірантура
    видання

Педагогам та психологам
    семінари та тренінги
    методичне забезпечення

Батькам
    семінари та тренінги
    консалтинговий центр
    література
    перелік базових шкіл
    регіональна система
    МАН

 Документи ІОД
 наукова тематика
 Методичне забезпечення
Опитування
На ваш погляд обдарованість дитини - це вроджена характеристика чи набута?

вроджена (генетично закладена)
більше вроджена, ніж набута
однаково
більш набута ніж вроджена
набута (розвинулась в процесі життя)
Для участі в опитуваннях Ви повинні увійти або зареєструватися
Нові документи
Положення ...
Положення ...
Положення ...
Положення ...
Інформацій...
Институт педагогики НАПН України
Кабінет психолого-педагогичного консультування
Відділ проектування розвитку обдарованості
Тренінг-центр Дельта
Інститут аеронавігації
Тренінг-центр Дельта
Всеукраїнський конкурс загальноосвітніх навчальних закладів по роботі з обдарованими дітьми "Школа – джерело талантів"

Інститут обдарованої дитини НАПН України започатковує Всеукраїнський конкурс для середніх навчальних закладів  з метою вивчення стану роботи з обдарованою та талановитою молоддю України.

УВАГА!  У зв’язку з великою кількістю бажаючих прийняти участь у Всеукраїнському конкурсі «Школа – джерело талантів», ПОВІДОМЛЯЄМО, що реєстацію учасників конкурсу подовжено до 3 квітня 2015 року.

Останні новини
Комплекс Універсал 4 online 23.02.2015

Діагностично-проектуючий комплекс (ДПК) «Універсал 4 online» – це комп’ютерний комплекс (програма), розроблений на основі інноваційних освітніх психолого-педагогічних технологій, що створені на засадах проектування особистісного розвитку учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

ІV Всеукраїнський конкурс «Творчий учитель – обдарований учень» 20.04.2015

Інститут обдарованої дитини НАПН України оголошує про проведення та запрошує взяти участь у ІV-ому Всеукраїнському конкурсі «Творчий учитель – обдарований учень». Захід проводиться згідно п. 21 Програми спільної діяльності Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України на 2014–2016 роки.

УВАГА!!! ПОДАЧА ЗАЯВОК ДЛЯ УЧАСТІ У КОНКУРСІ до 15 КВІТНЯ 2015 Р.

ICYS - 2014 19.04.2015

Інститут обдарованої дитини НАПН України спільно з Національним центром «Мала академія наук України» оголошують про початок кампанії «ICYS–2015» та розпочинають  національний етап Міжнародної конференції «ICYS–2015», відбірково-тренувальні збори – «ICYS–Україна».

Цього року конференція відбудеться в м. Ізмір, Туреччина

Результати експериментальної роботи 22.01.2015

22 січня 2015 року відбулося засідання Президії Національної академії педагогічних наук України на якому було розглянуто питання «Про результати експериментальної роботи Інституту обдарованої дитини із cоціально-педагогічного проектування розвитку обдарованості учнів».

Оголошення щодо ліцензування 01.11.2014

Інститут обдарованої дитини НАПН України повідомляє, що розпочинає ліцензування освітньої діяльності з надання освітньої послуги підвищення кваліфікації освітньо-кваліфікаційних рівнів педагогічних, науково-педагогічних працівників та керівників загальноосвітніх, позашкільних та дошкільних навчальних закладів освіти з галузі знань 0101 «Педагогічна освіта».

Заходи
Конференція (м.Кіровоград) 22.04.2015

22 - 23 квітня 2015 р. Інститут обдарованої дитини НАПН України запрошує взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Формування освітнього середовища навчально-дослідницької діяльності дітей у контексті наступності та перспективності».  

Конференція (м.Чернігів) 23.04.2015

23 - 24 квітня 2015 р. Інститут обдарованої дитини НАПН України спільно з Чернігівським регіональним центром обдарованої дитини ІОД НАПНУ запрошує взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Розвиток обдарованості молодшого школяра: діагностика, проектування, психолого-педагогічний супровід»

Конференція (Тернопільська обл.) 28.04.2015

28-29 квітня 2015 р. Інститут обдарованої дитини НАПН України запрошує взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Проектування розвитку та психолого-педагогічного супроводу обдарованої особистості».