Інститут обдарованої дитини НАПН України
Відвідувачам
Вченим
    наукова тематика
    заходи та семінари
    виконані програми
    результати впровадження
    анонси та новини
    аpхів новин
    електрона бібліотека
    видання
    семінари та тренінги
    методичне забезпечення

АСПІРАНТУРА
    про аспірантуру
    вступ до аспірантури
    нормативні документи
    освітній процес

Педагогам та психологам
    консалтинговий центр
    перелік базових шкіл
    регіональна система
    МАН

 Документи ІОД
 наукова тематика
 Методичне забезпечення
Опитування
На ваш погляд обдарованість дитини - це вроджена характеристика чи набута?

вроджена (генетично закладена)
більше вроджена, ніж набута
однаково
більш набута ніж вроджена
набута (розвинулась в процесі життя)
Для участі в опитуваннях Ви повинні увійти або зареєструватися
Нові документи
Положення про проведе...
Положення про VІ Всеук...
ICYS_Info2018...
Положення про V Всеукр...
Положення про Всеукра...
Веб-семінар Королівської ірландської академії - ALLEA "Чи може освіта щодо зміни клімату врятувати планету? Європейські перспективи" 18.11.2020  Друк

Вебінар, організований Королівською ірландською академією та ALLEA
Дата: вівторок, 24 листопада
Час: 16:00(GMT)
Мова заходу: англійська

Цього листопада в Глазго, Великобританія, мала відбутися Конференція ООН з питань зміни клімату (COP26), але її перенесли на 2021 рік через пандемію COVID-19. Однак зміна клімату все ще залишається актуальною проблемою, яку неможливо зупинити через інші сучасні суспільні проблеми. Королівська ірландська академія, провідна група експертів Ірландії в галузі наук та гуманітарних наук, та ALLEA, Європейська федерація академій наук і гуманітарних наук, вважають, що для освіти в галузі кліматичних змін життєво важливо утримувати високу позицію в науково-дослідних та політичних програмах. У цій мірі цей веб-семінар Королівської ірландської академії-ALLEA під назвою „Чи може освіта щодо зміни клімату врятувати планету? Європейські перспективи '' стосуватиметься ролі та значення освіти щодо зміни клімату як в європейському, так і в ірландському контексті. Цей веб-семінар отримає відповіді від низки національних та міжнародних експертів з питань освіти у галузі кліматичних змін та покаже обговорення ключових питань, що стоять перед освітою щодо кліматичних змін.

Результати нещодавно опублікованого звіту ALLEA «Знімок освітніх ініціатив щодо зміни клімату в Європі: первинні висновки та наслідки для майбутньої освіти у галузі кліматичних змін» будуть представлені на веб-семінарі та стануть початковою точкою для обговорення освітніх ініціатив щодо зміни клімату в Європі, які розглянуть успіхи, виклики та майбутнє освіти з питань зміни клімату по всій Європі. Нещодавній брифінг Королівської ірландської академії, підготовлений доктором Кліоною Мерфі, головою Робочої групи з наукової освіти ALLEA та представником Королівської ірландської академії, обговорює цей звіт та його наслідки для Ірландії буде включено до матеріалів заходу.

Відтепер відкрита реєстрація на Вебінар з питань зміни клімату 

Переглядів 7710 · Друк